Aktualności

Poszukujemy kandydatów na staż

Smętowo Graniczne, dnia 30 maja 2018 r.

 

Wójt Gminy Smętowo Graniczne

poszukuje kandydatów na staż na stanowisko: Pomoc Administracyjna


Miejsce pracy: Smętowo Graniczne
Region: województwo pomorskie
Opis stanowiska:
Staż finansowy jest ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Starogardzie Gd. (czas trwania: 6 miesięcy), kandydat musi być zarejestrowany w rejestrze osób bezrobotnych PUP w Starogardzie Gd., główne zadania, które będą powierzone do realizacji na w/w stanowisku to; obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, archiwizacja dokumentów, pomoc w organizowaniu Sesji Rady Gminy, przygotowywanie korespondencji, sporządzanie pism urzędowych.

Od kandydatów oczekujemy:

 Umiejętności obsługi urządzeń biurowych (w tym: komputer, telefon, faks, kserokopiarka)
 Podstawowych umiejętności redagowania pism
 Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu poleconych zadań
 Odpowiedzialności za podjęte czynności administracyjno-biurowe
 Wykształcenia min. średniego
Oferujemy:

 Staż finansowy ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Starogardzie Gd., po skończeniu, którego gwarantowany jest okres zatrudnienia na czas określony (3 miesiące). Jest to doskonała forma zdobycia cennego doświadczenia w pracy administracji samorządowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 58-561-90-33, informację pisemną skierowaną na adres poczty elektronicznej: ug@smetowograniczne.pl lub stawiennictwo osobiste w Sekretariacie Urzędu Gminy Smętowo Graniczne, ul. Dworcowa 10, 83-230 Smętowo Graniczne (poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 07:30 do 15:30, środę od 07:30 do 17:00, piątek od 07:30 do 14:00).

Wójt Gminy Smętowo Graniczne

Anita Galant