Aktualności

Relacja. Wielki kiermasz prezentów świątecznych w WTZ Lalkowy

Relacja. Wielki kiermasz prezentów świątecznych w WTZ Lalkowy

Lalkowskie Warsztaty Terapii Zajęciowej słyną z pięknych wyrobów rękodzielniczych i artystycznych. Tym razem z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia zaprosili nas do udziału w kiermaszu prezentów świątecznych. Podopieczni placówki wraz ze swoimi terapeutami przygotowali między innymi jedyne w swoim rodzaju: ręcznie malowane anioły z masy solnej, poduszki z akcentem świątecznym, kartki bożonarodzeniowe, stroiki z darów leśnych, pudełka na ciasteczka, torebki z filcu, zakładki do książek, wyszywane choinki  oraz bardzo modne ostatnio skrzaty. Zainteresowanie produktami było tak duże, że już po niespełna godzinie prezenty zaczęły znikać z półek.
Po udanych zakupach wszyscy przybyli zostali zaproszeni do "Kawiarenki pod gwiazdami", gdzie w przyjaznej atmosferze mogli skosztować wypieków przygotowanych przez uczestników warsztatów i napić się aromatycznej kawy.
Ogólnie panująca w WTZ atmosfera była tak przyjazna, że trudno było się rozstać. Na szczęście, to nie ostatnia możliwość do wspólnego spędzenia czasu i oby takich chwil było jak najwięcej.  


Galeria zdjęć dostępna pod adresem : http://www.smetowograniczne.pl/galeria-zdjec/podglad/wielki-kiermasz-psrezentow-w-wtz-lalkowy.html