Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy..

  Do grona społeczności uczniowskiej wstąpiły pierwszoklasiści z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Smętowie Granicznym oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce.
W tym roku szkolnym klasa pierwsza nie powstała przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kopytkowie, jednak uroczystą przysięgę złożyły dzielne przedszkolaki, które w dużym gronie rozpoczęły swoją pierwszą przygodę poza domem.
   W każdej placówce odbyła się akademia z udziałem Pani wójt Anity Galant, dyrekcji szkoły, nauczycieli, grona uczniowskiego i rodziców. Część artystyczną dla młodszych kolegów przygotowała młodzież z innych w klas wraz ze swoimi wychowawcami. Po programie artystycznym dyrektorzy szkół uroczyście pasowali uczniów, którzy ślubowali „ (…) dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. (…)” . Wychowawczynie wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy, a Pani wójt po złożonych dzieciom oraz ich opiekunom gratulacjach, przekazała upominki w postaci radia CD oraz sprzętu sportowego. Prezenty dzieci otrzymały także od swoich starszych kolegów, którzy z serdecznością przyjęli ich do swojego grona.
    O tym jak barwne były to uroczystości przekonają się Państwo przeglądając galerie dostępną na naszym facebook’u, do czego serdecznie zachęcamy. A dzieciom, jak i ich wychowawczyniom życzymy samych wspaniałych chwil spędzonych na nauce i dobrej zabawie.