Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ferie na świetlicy wiejskiej w Kopytkowie

Ferie – czas wypoczynku i wielkiej radości dzieci. Ferie w świetlicy wiejskiej w Kopytkowie przebiegły jak zawsze bardzo aktywnie i różnorodnie jeśli chodzi o tematykę zajęć.

Swój wypoczynek dzieci spożytkowały czynnie na zimowych spacerach wśród dużej ilości śniegu, co sprawiło dodatkową radość w tym roku. Poza tym dzieci brały udział w zajęciach kulinarnych, podczas których nauczyły się wyrabiać ciastko, tym razem na ciasteczka i naleśniki. Stworzyliśmy wspólnie świetlicową fotobudkę z akcesoriami i bawiliśmy się robiąc różnorodne zdjęcia. Odbył się również szereg zajęć plastyczno-technicznych takich jak:  wspólne tworzenie zimowego plakatu, laurek z okazji dnia Babci i Dziadka, czapek kulinarnych do naszych zajęć, a także dzieci zasięgnęły wiedzy i praktyki szycia igłą.
Bawiliśmy się grając w różne gry planszowe i zabawy wymyślone przez dzieci. Odbyły się również seanse filmowe z popcornem, którego nie mogło zabraknąć .
Tak spędzony czas pozwolił aby dzieci wróciły do szkoły wypoczęte, radosne i pełne energii do dalszych wyzwań szkolnych.
 

Małgorzata Zawadzińska