Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ferie pod znakiem sportu

Ferie zimowe to odpoczynek. Odpoczynek od szkoły i nauki, ale nie od aktywności fizycznej oraz zdrowej rywalizacji. Spokojnie pod takim szyldem, można by podpisać ostatnie sportowe wydarzenia przygotowane przez Gminny Ośrodek Sportu, Kultury i Rekreacji w Smętowie Granicznym.

Dnia 25 stycznia br. w sali sportowej przy PSP w Kopytkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla roczników 2004, 2008. Współorganizatorem zawodów był Klub „Pogoń Smętowo” z Prezesem Panem Franciszkiem Kaszubowskim na czele. Organizatorzy mogli również liczyć na wsparcie trenera i sędziego Pana Edmunda Chyła, który zawsze chętnie angażuje się we wszystkie gminne inicjatywy sportowe.

W zawodach uczestniczyło w sumie pięć drużyn, podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Najlepsi gracze otrzymali upominki w postaci książek biograficznych gwiazd piłki nożnej, zaś zwycięskie drużyny – puchary. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki souvenir.
Turniej stanowił okazję do sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności, a przy okazji był ciekawą formą spędzenia wolnego czasu.

Uwaga. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi.