Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ferie zimowe 2018

Czas wolny jakim są ferie zimowe, wprawiają dzieci przede wszystkim w czynny udział w zaplanowanych zajęciach świetlicowych.
Zadbaliśmy, aby dzieci spędzające czas w świetlicy mogły przeżyć go jak najbardziej korzystnie. Zaplanowane zostały różnorodne zajęcia przyciągające ich uwagę. Wśród zajęć należy na pierwszym miejscu wyróżnić zajęcia kulinarne, na które dzieci zawsze czekają najchętniej. Poznają przepisy, specyfikę organizacyjną takich zajęć aż po bezpieczeństwo w kuchni. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach plastyczno-technicznych, które miały również na uwadze integracje dzieci poprzez wspólne tworzenie zimowego plakatu. Został zorganizowany równie konkurs plastyczno-techniczny pt. "Krajobrazy zim" gdzie dzieci mogły uruchomić swoją wyobraźnię i stworzyć oryginalną pracę poprzez wykorzystanie różnych technik. Bardzo dziękujemy Urzędowi Gminy za przeznaczone na ten cel nagrody, które wzmocniły ich czynny udział w konkursie. Poza tym dzieci bawiły się wspólnie wymyślając zabawy, graliśmy w gry planszowe, oglądaliśmy bajki jak również obcowaliśmy z naturą spacerując po okolicy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za taką aktywność i zapraszamy na zajęcia, które są prowadzone od poniedziałku do środy.
 

Małgorzata Zawadzińska
Opiekun świetlicy