Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Gmina Smętowo Graniczne: Dumni z MDP!

Mamy swojego reprezentanta w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” na etapie wojewódzkim!

W dniu 20 marca, 13 śmiałków wzięło udział w gminnych eliminacjach do Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Mimo wysokiego poziomu konkursu wszyscy poradzili sobie naprawdę dobrze. Gminę Smętowo Graniczne, na kolejnym tj. powiatowym etapie reprezentować mogło tylko 3 laureatów. Dziś z wielką radością i satysfakcją możemy podzielić się informacją, iż nasza młodzież osiągnęła wspaniałe wyniki w Powiecie Starogardzkim.


Kornelia Chyła w wyniku dogrywki zajęła 4 miejsce w kat. klas 1- 4,

Zosia Piontek zajęła miejsce 2 w kat. klas 5-8,

a

Paweł Głąb zajął 1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych i tym samym będzie reprezentował Gminę Smętowo w eliminacjach wojewódzkich turnieju, które odbędą się 12 maja w Przodkowie.
Cała trójka to przedstawiciele MDP z OSP Kamionka.

– Zarówno poziom eliminacji gminnych, jak i powiatowych był bardzo wymagający. Jestem niezwykle dumna z naszej młodzieży, ponieważ wykonali naprawdę ciężką pracę, aby osiągnąć tak wysokie wyniki – mówi, Prezes OSP Kamionka Iwona Jabłonka.


Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy podjęli rękawice i sprawdzili swojej siły w tym trudnym turnieju. Za Pawła zaś trzymamy mocno kciuki i życzymy mu powodzenia!