Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe

Spotkanie autorskie w bibliotece

Relacjonuje Dyrektor GBP w Smętowie Gr. Pani Elżbieta Szczepińska

W ramach cyklu „ Spotkajmy się w bibliotece” w dniu 18.11.2015 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Smętowie Granicznym gościliśmy autorkę antologii cytatów Panią Jolantę Szwalbe – jak sama o sobie mówi – „niepoprawną optymistkę”.
Pani Szwalbe swoje książki kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć, ale nie ukrywa, że szczególną grupą jest grupa 50+.
Podczas spotkania połączonego z wykładem pod nazwą „ Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” autorka zaprezentowała nam myśli wielu znanych ludzi, przytaczała trafne cytaty, anegdotki i opowiadała ciekawe historie.
Całe spotkanie przepełnione optymizmem „ bo każdy dzień jest cudem”, napełniło nas dobrą energią mobilizującą do działania i nowych wyzwań oraz pogodą ducha, bo „ w śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia”.
Książki Pani Jolanty Szwalbe „ Myśl i działaj dla przyszłości”, „Obudź się do życia”, „ Sekrety istnienia”, „ Sto i więcej lat w aktywności”, „ Wyrusz w drogę”, „Złap na zawsze wiatr w żagle” można było nabyć wraz z dedykacją autorki. Wszystkie tytuły dostępne będą do wypożyczenia w naszej bibliotece.