Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Mikołajki w Gminie Smętowo Graniczne

Święty Mikołaj w Gminie Smętowo Graniczne

Podobno historia lubi się powtarzać… Czy rzeczywiście tak jest? Przypomnimy Wam wydarzenie, które miało miejsce rok temu:

,, …za górami, za lasami, na końcu powiatu starogardzkiego, w gminie zwanej Smętowo Graniczne wydarzyła się ta niecodzienna historia. Mikołaj postanowił przypomnieć dorosłym, jak miło jest się uśmiechać. Odszukał swój brązowy worek i wypełnił go po brzegi drobnymi upominkami. Obdarowanych napotkał podczas codziennych czynności i wszystkich zachęcał, aby pobyli WSPÓLNIE – NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!’’.

Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu Święty Mikołaj również pojawił się w tym roku, ale nie był sam. Towarzyszyły mu piękne śnieżynki, które pomagały roznosić prezenty. Święty Mikołaj odwiedził każde zakamarki naszej ,,małej ojczyzny’’. Nam udało się zrobić kilka zdjęć i udowodnić dzieciom oraz dorosłym, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje! Nikt z mieszkańców nie spodziewał się takiej niespodzianki. Było wiele radości, uśmiechu oraz szczęścia, a o to właśnie Mikołajowi najbardziej chodziło, aby poczuć się w tym dniu szczęśliwym. Chcecie zobaczyć zdjęcia z tej przygody? Przedstawiamy Wam je poniżej. Więcej zdjęć znajdziecie również na naszym facebook: Gmina Smętowo Graniczne. Zapraszamy!

Kamila Kufta