Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ogłoszenie!

Informacja o ogłoszeniu konkursu Czyste Powietrze przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
 

Od 19 września 2018 r. mieszkańcy województwa pomorskiego będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w ramach Programu Czyste Powietrze.

Program Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji i/lub pożyczki przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego kotła grzewczego.

Dokumenty dotyczące programu, w tym wniosek o dofinansowanie znajdują się na stronie internetowej w zakładce Czyste Powietrze Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie patrz tutaj.

W celu umówienia spotkania i otrzymania pomocy przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu pod numerem: (58) 743 18 20 lub (58) 743 18 21.

Przed spotkaniem należy upewnić się, że posiadają Państwo wszystkie dane oraz załączniki wymagane do kompletnego wypełnienia wniosku o dofinansowanie. Lista sprawdzająca pomocna w weryfikacji znajduje się w zakładce Czyste Powietrze Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie patrz tutaj.

Osoby zainteresowane Programem Czyste powietrze będą obsługiwane:

poniedziałek w godzinach 10.00-18.00

wtorek-czwartek w godzinach 8.00-15.00

Więcej na stronie: Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie https://wfos.gdansk.pl/konkursy/czyste-powietrze