Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Poszukujemy kandydatów na staż

Smętowo Graniczne, dnia 30 maja 2018 r.

 

Wójt Gminy Smętowo Graniczne

poszukuje kandydatów na staż na stanowisko: Pomoc Administracyjna

Miejsce pracy: Smętowo Graniczne
Region: województwo pomorskie
Opis stanowiska:
Staż finansowy jest ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Starogardzie Gd. (czas trwania: 6 miesięcy), kandydat musi być zarejestrowany w rejestrze osób bezrobotnych PUP w Starogardzie Gd., główne zadania, które będą powierzone do realizacji na w/w stanowisku to; obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, archiwizacja dokumentów, pomoc w organizowaniu Sesji Rady Gminy, przygotowywanie korespondencji, sporządzanie pism urzędowych.

Od kandydatów oczekujemy:

 Umiejętności obsługi urządzeń biurowych (w tym: komputer, telefon, faks, kserokopiarka)
 Podstawowych umiejętności redagowania pism
 Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu poleconych zadań
 Odpowiedzialności za podjęte czynności administracyjno-biurowe
 Wykształcenia min. średniego
Oferujemy:

 Staż finansowy ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Starogardzie Gd., po skończeniu, którego gwarantowany jest okres zatrudnienia na czas określony (3 miesiące). Jest to doskonała forma zdobycia cennego doświadczenia w pracy administracji samorządowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 58-561-90-33, informację pisemną skierowaną na adres poczty elektronicznej: ug@smetowograniczne.pl lub stawiennictwo osobiste w Sekretariacie Urzędu Gminy Smętowo Graniczne, ul. Dworcowa 10, 83-230 Smętowo Graniczne (poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 07:30 do 15:30, środę od 07:30 do 17:00, piątek od 07:30 do 14:00).

Wójt Gminy Smętowo Graniczne

Anita Galant