Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Przebudowa pomieszczeń sali głównej i klubowej w budynku GOKSiR

Przebudowa pomieszczeń sali głównej i klubowej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji im. Stanisława Muchy w Smętowie Granicznym.

Na przełomie maja i czerwca br. w budynku GOKSiR przeprowadzono prace remontowe, polegające na połączeniu dwóch sal. Wykorzystano również pomieszczenie magazynowe i stworzono specjalne miejsce dla orkiestry/DJ.

Ponad to w sali klubowej wymieniono podłogę wraz z izolacją, a na sali głównej wycyklinowano i polakierowano parkiet. Całość pomieszczeń, wraz z zapleczem kuchennym została odświeżona.

Dzięki zrealizowanym działaniom, udało się uzyskać dużą salę, która w przyszłości ma zostać przysposobiona w system ścian mobilnych, aby w razie takiej potrzeby stworzyć dwa oddzielne pomieszczenia. Sala w obecnym stanie spełnia warunki godne do organizacji przedstawień teatralnych, imprez i różnych innych inicjatyw podejmowanych przez GOKSiR, jak również może zostać wynajęta na rzecz prywatnych uroczystości rodzinnych oraz pokazów.

Propozycją Wójt Gminy Smętowo Graniczne i decyzją Rady Gminy, na ten cel przeznaczono dotację celową, w kwocie 34 000,00 złotych.