Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Komunikat F. Kaszubowski

W ubiegły weekend nasze drużyny piłkarskie: juniorzy gr. C-1 i seniorzy w klasie „B” rozegrały swoje mecze piłkarskie.

Drużyna seniorów uczestnicząca w rozgrywkach „B” Klasy grupy VI po porażce i zwycięstwie na wyjeździe pokonała piłkarzy Orła BORKOWO 3:1 w pierwszej połowie 0:0.
Przed końcem pierwszej połowy nasz piłkarz – Leszek Muszyński- za dyskusję z Sędzią otrzymał czerwony „kartonik”. Kilka minut później to samo spotkało zawodnika gospodarzy. Najlepszy zawodnik spotkania to Adaś Moczyński, który zdobył gola i miał dwie asysty. Kolejne bramki zdobyli Knopp M i Gruhs. W najbliższą niedzielę nasi piłkarze wyjeżdżają do Bobowa wraz z trenerem Andrzejem Pyrkowskim. Juniorzy pod wodzą trenera Edmunda Chyły pokonali u siebie piłkarzy Beniaminka 03 Starogard Gd. Mecz był ciekawy, do przerwy wynik brzmiał 2:1 dla gości, a cały mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla naszych młodych piłkarzy. Bramki zdobyli: Pek 2 Comblik 1, i jednego gola z rzutu karnego zdobył Miłosz Kinder – syn V-ce prezesa SKF- LZS „Pogoń” Smętowo Gr.

Następny mecz juniorzy rozegrają w Prabutach z tamtejszą Pogonią.