Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

„U CZAPLI” znowu tłumy!

Dnia 19 sierpnia br. na stadion sportowy przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie znów zjechały się motocykle z całej Polski.

Zlot Motocyklowy „U Czapli”, bo tak nazywa się impreza dedykowana fanom dwóch kółek, odbyła się tu już po raz piąty. Zapowiedź wieczornych wydarzeń stanowiła oczywiście widowiskowa parada ulicami Smętowa. Następnie wielkie otwarcie, którego dokonali: wójt Anita Galant, wicestarosta Kazimierz Chyła, dyrektor GOKSiR Bartłomiej Kozłowski i Krzysztof Czapiewski – inicjator zlotu. Wśród atrakcji znalazły się liczne konkursy z nagrodami i pokaz stuntu motocyklowego, który przeszedł najśmielsze oczekiwania publiczności. Różnorodność trików i ewolucji na motocyklu, którą można było podziwiać w sobotę, została doceniona nawet przez motocyklistów z naprawdę długim stażem. Dla wszystkich przybyłych zapewniono poczęstunek i niezapomnianą atmosferę. A skoro mowa o emocjach, to przede wszystkim rozgrzana do czerwoności scena, a na niej: Banderola, Vermuth i gwiazda wieczoru – Róże Europy.

Na koniec kilka słów o Czapli, którego wójt Anita Galant nazwała, sprawcą całego zamieszania. Krzysztof Czapiewski, to niesamowity człowiek pasji, który od wielu lat współpracuje z Gminą Smętowo Graniczne w zakresie kultury i promocji. Podczas lipcowego koncertu wyróżniony został Nagrodą Koryfeusza.
Koszulki i blachy stanowiły pamiątkę ze Zlotu, a liczna publiczność mamy nadzieję daje gwarancję kolejnego, szóstego już spotkania „U Czapli”.

Galeria zdjęć z wydarzenia na: Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie FANPAGE

Zakaz kopiowania.