Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2019/2020

Tym razem w szczególnych warunkach i szczególnych okolicznościach. Ale jak tu nie pożegnać dzieci….tych sześcioletnich- a właściwie już siedmioletnich, które po edukacji przedszkolnej od 1 września idą do szkoły.

Gratulując Rodzicom przejścia wraz z dziećmi przez niełatwy czas nauki zdalnej, chciałabym wraz z Nauczycielkami grup”0” serdecznie podziękować za wsparcie, życzliwość, pomoc, przekazywane środki na przedszkolny plac zabaw i za piękne prezenty, które przekazaliście Państwo dla naszej placówki na zakończenie edukacji przedszkolnej Waszych pociech. Wartościowe zabawki do sal, akcesoria do piaskownic i piękny domek, który ustawiliśmy już w sali a

potem służyć będzie wszystkim dzieciom do zabaw w ogrodzie. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Absolwentom przedszkola życzę, aby w szkole miło wspominały przedszkole, aby nauka była dla Was przyjemnością i pasją. Dajecie nam dużo radości na co dzień. Miło przychodzi się do pracy gdy czekają uśmiechnięte dzieci więc 1 września chcemy znowu zobaczyć wszystkie nasze młodsze przedszkolaki. Przedszkole bez Was jest smutne po prostu. Zapraszamy klasy pierwsze na przedszkolny plac zabaw. Pandemia uniemożliwiła wiosenno- letnie zabawy w ogrodzie. Ciepła polska jesień jest równie przyjemna. Wraz z waszymi wychowawczyniami możecie przyjść pobawić się u nas.

Życzę wszystkim Państwu- Rodzicom, Dzieciom, Czytelnikom – zdrowia !

Dyrektor przedszkola Dorota Chyła

Wychowawczynie Brygida Dejna

Małgorzata Mucha-Szrejber