Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Załóż Profil Zaufany i potwierdź go w naszym UG

Informujemy, że w naszym urzędzie istnieje możliwość potwierdzania profilu zaufanego, który jest doskonałym narzędziem służącym do potwierdzania tożsamości. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej profilu zaufanego: Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie https://pz.gov.pl/dt/login/login?urlt=r3jortn9vhofd4ryyy61 a następnie wybrać Gminę Smętowo Graniczne  jako punkt potwierdzający dane osobowe.

Ostatnią czynnością, którą należy wykonać, aby uaktywnić profil i w pełni korzystać z elektronicznych usług jest wizyta w Urzędzie Gminy Smętowo Graniczne. Należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości w celu potwierdzenia danych osobowych.

W dobie pandemii zachęcamy do skorzystania z usługi założenia profilu zaufanego, który oferuje szeroki wachlarz możliwości załatwienia spraw urzędowych przez Internet bez wychodzenia z domu. Usługi elektroniczne są procesem szybko wdrażającym się w codzienne życie, dlatego chcemy Państwu ułatwić dostęp do tej formy komunikacji i mamy nadzieję, że będziemy pomocni w tej kwestii.