Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ferie zimowe 2018

Ferie zimowy to czas, na który dzieci bardzo czekają i ważne jest to, aby był on w pełni wykorzystany i odpowiednio zagospodarowany. Dlatego w świetlicy zostały zorganizowane zajęcia tak by dzieci się nie nudziły jak również czegoś nauczyły i zrelaksowały.
Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych gdzie główną rolą była integracja dzieci poprzez wspólne tworzenie zimowego plakatu. Zajęcia techniczne również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Stworzone przez nich aniołki powędrowały do ukochanych mam i dziadków. Nie można zapomnieć o zajęciach kulinarnych, które nie tylko uczą dzieci wielu ważnych rzeczy, ale przede wszystkim wprawiają w zadowolenie podczas konsumpcji. W świetlicy zorganizowany został również konkurs plastyczno –techniczny, gdzie za czynny udział dzieci otrzymały piękne nagrody ufundowane przez Urząd Gminy za co bardzo dziękujemy. Oczywiście dzieci gospodarowały sobie czas bawiąc się wspólnie w wymyślonych przez nie zabawach, grach planszowych i oglądaniu bajek. Nie zabrakło również ruchu na świeżym powietrzu jak również w świetlicy podczas zajęć z muzyką.
Dziękujemy za aktywne spędzenie ferii razem z nami w świetlicy, zapraszamy jak zawsze na zajęcia w każdy czwartek i piątek.

Małgorzata Zawadzińska
Opiekun świetlicy