Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Konkurs grantowy dla NGO i grup nieformalnych

   W imieniu firmy Tesco Polska chcielibyśmy zaprosić organizacje pozarządowe z całego województwa pomorskiego do udziału w programie grantowym „Decydujesz, pomagamy”.

Jest to nowy program, w którym lokalne organizacje mogą zdobyć granty w wysokości 5000 zł na realizację projektów dedykowanych lokalnej społeczności. Zakres tematyczny programu jest bardzo szeroki – od rewitalizacji przestrzeni miejskiej, edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowia, zajęcia dla seniorów po poprawę jakości życia mieszkańców i in. Zasady uczestnictwa są proste. Wystarczy wysłać wniosek przez formularz dostępny na Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie http://pomagamy.tesco.pl/pomagamy w terminie do 3 kwietnia 2016 r.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie programu Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie http://pomagamy.tesco.pl/ oraz w dokumencie „Informacja o programie”Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie http://pomagamy.tesco.pl/files/pl/informacja_o_programie.pdf

   W województwie pomorskim do zdobycia jest pula grantów w wysokości 40 000 zł. Co ważne, w programie mogą wziąć również udział grupy nieformalne, czyli aktywni obywatele, którzy chcieliby coś zmienić w swoim otoczeniu.

Kontakt :
Marta Marczuk-Komiszke | Kierownik Planu dla Społeczności
Dział Społecznej Odpowiedzialności Firmy
T: + 48 797 024 567
Tesco (Polska) Sp. z o.o., ul. Kapelanka 56, 30-347 Kraków,www.tesco.pl