Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Najlepsza przyśpiewka o Powszechnym Spisie Rolnym

Koła Gospodyń Wiejskich to organizacje bardzo ważne dla mieszkańców wsi. Aktywnie działają na rzecz rozwoju środowisk wiejskich i rolnictwa. Często stanowią serce wiejskiej społeczności. Dlatego zwracamy się do Pań z prośbą o współpracę w promocji Powszechnego Spisu Rolnego, który rozpoczął się 1 września i zakończy 30 listopada 2020 r. Udział w spisie jest obowiązkowy, a na podstawie wyników w nim uzyskanych będą podejmowane najważniejsze decyzje dotyczące polityki rolnej i żywnościowej. Prosimy o to, by rozmawiały Panie o spisie i jego ważnej roli z mieszkańcami. Informacje na temat spisu oraz możliwość spisania się jest dostępna na stronie Otwiera odnośnik zewnętrzny w nowym oknie http://spisrolny.gov.pl.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Panie do konkursu przeznaczonego właśnie dla Kół Gospodyń Wiejskich. Zasady są proste – nagrodzimy najlepszą przyśpiewkę o spisie rolnym. Nagranie prosimy przesyłać na adres gdansk.stat@gmail.com.

W razie pytań odnośnie konkursu lub spisu rolnego prosimy o kontakt. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację załączonego regulaminu.
 

Regulamin