Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Ty też możesz pomóc!

Na terenie naszej gminy prowadzone są obecnie dwie zbiórki charytatywne. Gorąco zachęcamy Państwa do udzielenia wsparcia, gdyż oba cele choć skrajnie różne, mają ogromne znaczenie.

Ostania nadzieja dla Piotra!

Trwa zbiórka na leczenie mieszkańca Gminy Smętowo Graniczne Piotra Wiśniewskiego, który toczy nierówną walkę z nowotworem. Piotr ma szansę wygrać i żyć dla siebie i swojej wspaniałej rodziny. Tą szansą i jedynym wyjściem z sytuacji jest terapia cząsteczkowa w Austrii. Aby móc skorzystać z pomocy lekarzy z Wiednia Piotr musi pokryć wysokie koszty leczenia. Każda złotówka jest na wagę złota.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/piotr-wisniewski?fbclid=IwAR2qExkiRrrTHhSjRTuJVqgVrU4_tTb8knuJqBkyx3EE83o0X1x4WSmpAYk

Pamiętajcie, że 8 października w Kamionce odbędzie się festyn charytatywny dla Piotra.

Pomóżmy Uczestnikom WTZ Lalkowy dalej prężnie się rozwijać

Druga zbiórka prowadzona jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Wsparcia w Lalkowach, prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej znane w całym powiecie z aktywnej działalności społecznej.

Ta dzielna ekipa postawiła przed sobą cel, który początkowo wydawał się nie do zdobycia – ale swoją determinacją i dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi znaleźli się w miejscu, z którego już widać metę. Brakuje bardzo niewiele, aby uzbierać na wkład własny do zakupu wymarzonego busa do przewozu osób niepełnosprawnych.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/bus-lalkowy?fbclid=IwAR0ctIAoBLCvx-b4ZBzsgQRAGfym0ehNv6ZRMINE0EJDmlzRDGIeUP74H5Y

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc.