Przejdź do treści Przejdź do prawej kolumny Przejdź do stopki

Wakacje na świetlicy

Jak co roku wakacje w świetlicy Wiejskiej w Kopytkowie przebiegły bardzo pomyślnie, ze względu na liczebność dzieci zainteresowanych zajęciami w wolnym czasie. Co roku staramy się by plan był różnorodny i zachęcał dzieci do przyjścia.
Wśród zajęć należy wyróżnić zajęcia plastyczno-techniczne, kulinarne, rekreacyjno-ruchowe i integracyjne. Oprócz oferowanych zajęć na świetlicy , dzieci wybrały się również na wycieczkę rowerową do pobliskiej świetlicy we Frący gdzie razem z opiekunem świetlicy Panią Agatą przygotowaliśmy szereg różnych atrakcji . Dzieci otrzymały pyszne gofry i watę cukrową . Wzięły udział w grze terenowej po której odbył się pokaz baniek mydlanych, a na sam koniec ognisko dla dzieci. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu. W świetlicy odbył się również konkursowy dzień gier planszowych. Warcaby jak i chińczyk nadal królują, a dzieci świetnie się przy nich bawią. Uczestnikom konkursu wręczono zasłużone nagrody i słodkości, bez których nie mogło by się obyć.
Wakacje pożegnaliśmy zabawą, ogniskiem i goframi z bitą śmietaną po same brzegi. Przygotowaliśmy również fotobudkę, która posłużyła nam do zrobienia kolorowych zdjęć pamiątkowych. Niech ten czas który już minął, pozostawi nam dobre wspomnienia na dłużej.
Przy tej okazji należy podziękować wszystkim mamom, które angażowały się w zajęcia odbywające na świetlicy, również pani Sołtys za sponsorowanie różnych artykułów spożywczych jak i radzie sołeckiej za pomoc. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

M. Zawadzińska – opiekun świetlicy